SG Wines Platinum voor 30 flessen in 7 dagen witte wijnkit - Pinot Grigio

€ 34,95
Op voorraad
Artikelcode
81057

SG Wines Platinum voor 30 flessen in 7 dagen witte wijnkit - Pinot Grigio

 

Pinot Grigio is een lichte Italiaanse witte wijn met  smaken van limoen, citroen, perzik en appel die de zuurgraad in evenwicht brengen . Het is een relatief droge wijn die vers gedronken dient te worden.

Pinot Grigio is een lichte Italiaanse witte wijn met  smaken van limoen, citroen, perzik en appel die de zuurgraad in evenwicht brengen . Het is een relatief droge wijn die vers gedronken dient te worden. 

 

Met deze  wijnkit  maak je thuis in slechts 7 dagen 30 flessen heerlijke witte wijn. Je hoeft alleen water toe te voegen. Je hebt basis brouwapparatuur nodig om dit geconcentreerde druivensap tot wijn te verwerken.

 

Maak dit bouwpakket in 6 eenvoudige stappen!
1. Reinig en ontsmet uw apparatuur.
2. Meng je ingrediënten door elkaar.
3. Fermenteer minimaal 5 dagen.
4. Verwijder het bezinksel uit je wijn.
5. Fles.
6. Geniet ervan!
Zie de binnenkant van uw set voor volledige instructies.

 

Naast de kit heeft u ook nodig:
- Vergister (30 L) of emmer 30 liter
- Mandfles 25 liter (secundaire vergisting)
- Waterslot en rubber stop nr 12
- Menglepel
- Hydrometer
- Thermometer
- Reinigingsmiddel
- 30 x 750 ml wijnflessen
- 30 kurken & kurkapparaat

Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan